top of page

Zestaw do pielęgnacji Saphira Mineral DeFrizz

Technologia oparta na minerałach

Ta oparta na minerałach technologia DeFrizz składa się z 26 minerałów z Morza Martwego, kwasu hialuronowego, proszku diamentowego, kwiatu lilii i olejków eterycznych. Technologia ta, wykorzystująca kwas hialuronowy, usuwa puszenie, zachowując jednocześnie integralność strukturalną i naturalną teksturę włosów.

Nauka

Podczas stosowania Mineral DeFrizz Treatment zachodzi proces termodynamiczny. Jeden z naszych kluczowych składników, kwas hialuronowy, to substancja utrzymująca wilgoć, która nawilża i zatrzymuje wilgoć. Ta nowa technologia eliminuje wiązania białkowe, które powodują puszenie się włosów.

Jak używać?

Zachowaj naturalną teksturę włosów, jednocześnie eliminując puszenie, wzmacniając je i dodając siły. Dzięki 4 kluczowym składnikom, ta kuracja sprawi, że efekty będą się wyróżniać na tle innych dostępnych zabiegów na rynku.

Łatwe do wykonania kroki, które można wykonać w ciągu maksymalnie 45 minut, a efekty eliminacji puszenia mogą utrzymać się aż do 5 miesięcy

Saphira.png

Wskazówki dotyczące kuracji Saphira Mineral DeFrizz

1. Umyj włosy 2x szamponem Saphira Prep & Maintenance.
 
2. Dobrze osusz włosy ręcznikiem i podziel je na części.
 
3. Nałóż Mineral DeFrizz Treatment za pomocą pędzla Saphira 1 cal od skóry głowy i nałóż na końcówki; sekcja po sekcji i przeczesuj (nie potrzeba dużej ilości produktu, aby kuracja zadziałała; zwykle 1/2 - 1 uncja na całą kurację, w zależności od długości i grubości włosów).
 
4. Użyj pozostałej ilości produktu na grzebieniu, aby nałożyć na następną część. Powtarzaj technikę szczotka, grzebień, szczotka, grzebień.
 
5. Susz włosy na średniej temperaturze bez użycia szczotki, aż włosy będą suche w 70%.

6. Rozpyl obficie mgiełkę mineralną na włosach.

7. Wysusz włosy suszarką na średniej temperaturze dowolną szczotką.

8. Prostuj włosy na małej temperaturze (nigdy nie więcej niż 350 stopni, sekcja po sekcji).

9. Zalecane są od 1 do 3 zabiegów, aby wyeliminować puszenie i zachować teksturę włosów.

10. Nie myć włosów wcześniej niż 24 godziny po zabiegu, nie spinać włosów.

bottom of page