top of page
00_die-marke_m_neu.jpg
GLYNT_Logo_new.png

GLYNT to marka, która inspiruje profesjonalistów i zachwyca klientów salonów fryzjerskich. Produkty powstają
z połączenia najlepszych składników z naukowym podejściem do pielęgnacji włosów. Rozumiemy, że doskonałe włosy
to efekt harmonii między naturą a innowacją.

GH_LOGO_1c.png

GRAHAM HILL to nie tylko marka kosmetyczna - to doznanie zmysłowe i wyrafinowana elegancja. Produkty nie tylko pielęgnują włosy, ale także oferują unikalne kompozycje zapachowe. Od jednego, niebieskiego lotosu, przez eukaliptus, aż po czerwone drzewo cedrowe - GRAHAM HILL łączy w sobie esencję natury z luksusem.

Products_Group_Keyvisual.jpg
Velecta Paris Nov 23 ENG.pdf.png
moye_velecta.jpg

Profesjonalne suszarki do włosów marki Velecta® Paris zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, aby spełnić podwójne wymagania: z jednej strony, mają wyjątkowe parametry pod względem jakości suszenia. A z drugiej strony zapewniają niezrównany komfort użytkowania zarówno profesjonalistom, jak i osobom: lekkie, ciche, ergonomiczne i oczywiście niezawodnej długowieczności. Wysokiej klasy suszarki do włosów, na które twoje włosy na to zasługują.

Filupa_logo_outline.png

W Filupa zawsze hołdujemy temu, co autentyczne, zamiast doskonałego, tworząc produkty dla prawdziwych ludzi, a nie tylko dla ideałów. Uwielbiamy osobisty, bliski kontakt i zawsze dążymy do świadczenia najlepszej obsługi. Tworzymy kosmetyki naturalne, wegańskie i bezpieczne dla alergików.

380482150_838470324710223_7565614784619262785_n.jpg
bottom of page