top of page
  • Zdjęcie autoraEKF

Odkryj nowy wymiar stylizacji z naszymi szczotkami do modelowania!


Szukasz idealnej szczotki do modelowania fryzur, która będzie odpowiednia dla różnorodnych rodzajów włosów i efektów stylizacyjnych? Poznaj naszą kolekcję szczotek, która oferuje aż 5 różnych grubości, by sprostać wszelkim potrzebom fryzjerskim!
Dzięki naszej różnorodności średnic - od 65mm, przez 53mm, 43mm, 33mm, aż po 25mm - masz pewność, że znajdziesz idealną szczotkę do każdego typu włosów i każdej fryzury. Bez względu na to, czy pracujesz nad długimi, falującymi włosami, czy nad krótkimi, gładko ułożonymi fryzurami, nasze szczotki są stworzone, by spełniać Twoje oczekiwania.Co sprawia, że ta szczotka jest tak wyjątkowa?

Pozwól, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości!Główną cechą wyróżniającą te nowoczesne szczotki jest ich innowacyjny design, który uwzględnia potrzeby zarówno fryzjera, jak i klienta. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że brak tradycyjnego pierścienia na rączce jest przypadkowy, ale prawda jest zupełnie inna. Dzięki temu włosy nie plączą się i nie wyrywają podczas stylizacji, co zapewnia nie tylko efektywność, ale także ochronę struktury włosa. To rozwiązanie sprawia, że nawet najbardziej wymagające fryzury są wykonywane płynnie i bez uszkadzania włosów.


A co z osłoną na końcu cylindra? Otóż, świadomie zrezygnowaliśmy z tego elementu. Dlaczego? Ponieważ uznaliśmy, że tylko przeszkadza! Dzięki temu nasza szczotka staje się lżejsza, bardziej ergonomiczna i niezwykle odporna na wysokie temperatury.


Ale to nie koniec korzyści! Rączka jest zaprojektowana z myślą o mniejszych dłoniach, co oznacza, że każdy fryzjer może cieszyć się komfortowym uchwytem podczas pracy. Dodatkowo, środek ciężkości jest idealnie wyważony, co zapewnia niesamowitą wygodę użytkowania, nawet podczas długich sesji stylizacji.


A co z czasem suszenia? To kolejny punkt, w którym nasze szczotki wyróżniają się na tle tradycyjnych. Ich długość cylindra została precyzyjnie obliczona, aby przyspieszyć proces suszenia włosów nawet o 5 minut w porównaniu z konwencjonalnymi szczotkami! To dodatkowy czas, który możesz poświęcić na relaks lub obsługę kolejnych klientów - bezpośrednio przekłada się to na efektywność pracy i satysfakcję zarówno fryzjera, jak i klienta.


Najważniejsze jest jednak to, że zostały stworzone z myślą o potrzebach fryzjera. Odporność na temperaturę suszarki została zwiększona, dzięki czemu możesz być pewny/a, że sprosta ona wymaganiom intensywnego użytkowania w salonie, zachowując przy tym swoją wyjątkową jakość i trwałość.

W rezultacie te nowoczesne szczotki są niezastąpionym narzędziem w każdym salonie fryzjerskim. Ich innowacyjne rozwiązania sprawiają, że proces modelowania staje się nie tylko łatwiejszy i szybszy, ale także bardziej przyjemny dla wszystkich zaangażowanych stron.


Czy masz już swoją? Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić! Poznaj nowy wymiar stylizacji i ciesz się doskonałymi efektami już teraz! Razem zmieniamy świat fryzjerstwa na lepsze!


Skontaktuj się ze swoim doradcą: https://www.ekf24.pl/kontakt


Kup w sklepie internetowym: https://www.glyntpolska-sklep.com/


Lub zadzwoń do biura: tel: 533 309 065

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page