top of page
  • Zdjęcie autoraEKF

Zmiana nazwy grupy na "wsparcie Fryzjera" - nowy kierunek, nowe możliwości!Mamy przyjemność ogłosić, że nasza grupa GLYNT FRIENDS przechodzi istotną transformację i zmienia nazwę na "Wsparcie Fryzjera". Ta zmiana nie jest jedynie kosmetyczna, ale wiąże się z rozszerzeniem zakresu naszych działań oraz wprowadzeniem nowej, kompleksowej oferty, która zadowoli każdego profesjonalistę w branży fryzjerskiej.


Dlaczego "Wsparcie Fryzjera"?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych członków i poszerzamy naszą ofertę o produkty oraz usługi, które wykraczają poza samą kosmetykę. Od teraz, oprócz wsparcia w zakresie kosmetyków, będziemy dostarczać rozwiązania technologiczne, produkty do regeneracji i odbudowy włosów oraz wiele innych nowości, które odpowiadają najnowszym trendom i potrzebom rynku.


Kompleksowa oferta dla Fryzjerów


Posiadamy w ofercie trzy marki, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc spójną całość:


  1. Kosmetyki do koloryzacji - Najnowsze produkty do farbowania włosów, które zapewniają trwałość i głęboki kolor.

  2. Pielęgnacja i trychologia - Produkty wspierające zdrowie włosów i skóry głowy, które pomogą w rozwiązywaniu problemów trychologicznych.

  3. Regeneracja i odbudowa - Innowacyjne formuły odbudowujące strukturę włosa, przywracające im zdrowie i blask.


Dzięki tej współpracy możemy zapewnić pełne wsparcie w każdym aspekcie pracy fryzjera - od koloryzacji, przez pielęgnację, po trychologię i odbudowę włosów.


Nowe marki w portfolio


Do naszego portfolio marki EKF dołączają nowe marki, które wzajemnie się uzupełniają i tworzą ogromne możliwości produktowe oraz biznesowe. Te innowacyjne produkty są idealne do wykorzystania bezpośrednio w salonach fryzjerskich i oferują unikatowe usługi, które zwiążą klientów z salonem na długi czas. Szczegóły na temat tych nowych marek i produktów będziemy przekazywać w najbliższym czasie.


Nowości w ofercie


Z dumą informujemy, że do naszej oferty dołączają także japońskie nożyczki oraz wyjątkowe szkolenia i wyjazdy. Te profesjonalne narzędzia oraz programy edukacyjne mają na celu podniesienie kwalifikacji i umiejętności naszych członków.


Nowa jakość w grupie


Zmiana nazwy grupy to także nowy kierunek w zakresie wsparcia biznesowego. Będziemy regularnie udzielać porad dotyczących rozwoju salonu fryzjerskiego, opartych na naszej kompleksowej ofercie. Chcemy, aby każdy członek naszej społeczności miał dostęp do niezbędnej wiedzy i narzędzi, które pomogą mu osiągnąć sukces.


Zmieniamy się dla Was


Naszym celem jest tworzenie wartościowej, kompleksowej oferty, która zaspokoi wszelkie potrzeby naszych klientów. Zmieniamy się dla Was, abyście mogli w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nasza współpraca. Razem tworzymy społeczność, która wspiera się nawzajem i dąży do wspólnego sukcesu.


Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w nowej grupie!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page