top of page

CENNIK 2024

Szkolenie indywidualne w Twoim salonie : 3000 zł netto / dzień  

*w cenie koszty dojazdu i zakwaterowania po mojej stronie

Szkolenie grupowe w akademii Antoine : 406 zł netto / osoba (500 zł brutto)

 

Zobacz akademię: https://www.antoinehairinstitute.pl

 

Szkolenie online (video rozmowa) : 200 zł netto / godzina 

obraz_2021-10-08_103600.png

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Współpracuję z klientami, którzy całkowicie chcą odmienić swój salon, poczynając od zmiany i zaprojektowania nowego logo, wystroju salonu, ale także z takimi, którzy mają bardzo dużo pracy ale nie zarabiają tyle ile by chcieli. Szukają ciągle czasu dla rodziny i przyjaciół. Pomagam osiągnąć cel - Szef który ma czas - pracuj mniej a zarabiaj więcej - czyli pracuj mądrze, a nie ciężko! Jak?
To banalnie proste - sam zobaczysz.

Moje szkolenia to nie cyferki i kalkulacje (choć te także) ale przede wszystkim budowanie zespołów, relacji, struktur wewnątrz firmy tak aby wszystko grało i pasowało do siebie. Twój zespół musi wiedzieć po co jest z Tobą i do jakiego celu dąży. Zmotywowany oraz zgrany "TEAM" przyniesie Tobie więcej szczęścia i efektów.

Prowadzę klientów za rękę zarówno na początku ich przygody jak i w momentach problemów i rozwoju. Otwieram sieci salonów dla Tych, którzy tego pragną ale nie wiedzą jak to robić. Jak stworzyć kilka salonów fryzjerskich i nimi zarządzać? Jak stworzyć markę? Jak stworzyć nowy brand? Jak?

Pomagam w zbudowaniu salonów jako "marki", które są zjawiskowe na rynku, wyróżniają się wszystkim. Nie tylko tworzę dla Ciebie unikatowe usługi jakich nikt w mieście nie ma, ale pomagam stworzyć ciekawy "inny" cennik, który zachęca nie odstrasza, pomagam stworzyć dodatki jakie innym się nawet nie śniły, a Twój salon wyróżnią na arenie lokalnej konkurencji. Tworzę broszury, marketing oraz plany długofalowe, które zmieniają zwykły salon w MARKĘ, której logo i nazwa zapada w pamięć i jest dopasowana do Ciebie i Twojej nowej misji firmy.


Chcesz dowiedzieć się więcej  - zadzwoń - wytłumaczę Ci wszystko: 
533 478 811 lub umów spotkanie online przez facebook'a!
Zapraszam - nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!
bottom of page