top of page
13.png

Monika Pasionek

  • Facebook

MAŁOPOLSKIE

530 001 038

O MNIE

Odkąd poznaliśmy się z GLYNT, jesteśmy nierozłączni. Zostałam doradcą GLYNT na terenie małopolski i wspólnie kroczymy tą drogą od 2021r. 

 

Co mnie wyróżnia? Szczerość. Po prostu. Często słyszę z Waszych ust, że jestem jedynym albo jednym z nielicznych "pe-howców",

u których można liczyć na szczerość. Wierzę, że uniwersalne wartości, jak szczerość, otwartość, uważność na drugiego człowieka pozwolą nam zbudować stabilną relację biznesową opartą na wspólnym zaufaniu. 

W mojej pracy staram się w każdym z Waszych salonów dostrzec to, co w nim wyjątkowe. To, co sprawia, że identyfikujecie się z tym miejscem. Staram się w każdej sytuacji szukać pozytywów i je eksponować, a nad problemem pochylać się wspólnie.

W codziennym życiu stawiam na relacje. Robię co w mojej mocy, aby nie zawieść zaufania moich fryzjerów. Czasem staję na głowie, jeśli sytuacja tego wymaga. Nie stosuję szablonowych rozwiązań, ale nade wszystko słucham Was i Waszych pomysłów. Nie boję się też powiedzieć "nie", jeśli trzeba. Szczerość, wzajemne zaufanie i wspólny cel. To sprawdzony model.

Najwiekszą satysfakcję z mojej pracy czerpie widząc, jak każdego dnia się wspólnie rozwijamy. Jak Wasze biznesy z miesiąca na miesiąc nabierają coraz większego wiatru w żagle. Jak ustalamy plan, i jak widzimy razem, że to działa. Jak pod koniec roku słyszę "Monia, było ciężko, ale się opłacało". Finalny uśmiech zadowolenia na Waszych twarzach jest dla mnie największą zapłatą.

bottom of page