top of page
Profilówki handlowców (15).png

Dariusz Sobótka

  • Facebook

LUBELSKIE

506 148 928

O MNIE

Zostałem doradcą GLYNT, ponieważ dostrzegłem ogromny potencjał w tej marce. Konkurencyjne produkty, konkurencyjna jakość. Tego brakuje na rynku.

 

W branży beauty jestem już ponad 20 lat, a od niespełna roku współpracuję z marką GLYNT. 

 

Każdego dnia myślę, jak być nieprzeciętnym doradcą, jak sprawić, żeby moi klienci poczuli się wyjątkowi i uwierzyli w to, że w budowaniu swojego biznesu nie ma ograniczeń.

 

Moim celem jest budowanym trwałych relacji z klientami. Zawsze staram się wychodzić na przeciw ich potrzebom i oczekiwaniom, tak aby mieli poczucie mojego wsparcia i 100% zaangażowania. 

 

Moje priorytety to zbadać potrzeby salonów, pomagać w odkrywaniu ich potencjału, wspierać ich rozwój i pomagać w budowaniu silnego wizerunku ich salonu. 

 

Trwałe i partnerskie związki z klientami buduję sukcesywnie na wzajemnym zaufaniu, szacunku oraz poczuciu, że wspólnie stworzymy świetny biznes. 

 

Współpraca z fryzjerami daje mi dużo satysfakcji i radości, bo oni wraz z nowym wyglądem dają radość swoim klientom. A ta radość jest naprawdę zaraźliwa. To chyba jest mój klucz, bo pracuję z ludźmi dla których praca jest jednocześnie ich pasją. Dlatego ja też naprawdę lubię to co robię. 

bottom of page