top of page

Dariusz Mateusiak

  • Facebook

PODLASIE

503 304 755

O MNIE

Profesjonalizm, ekskluzywność i wysoka jakość marki skłoniły mnie do podjęcia roli doradcy. Moje doświadczenie w branży fryzjerskiej sięga 21 lat, co pozwala mi świadczyć usługi z pełnym profesjonalizmem. Wyróżnia mnie spokój, zaawansowana wiedza o produktach fryzjerskich oraz zdolność do budowania relacji opartych na bezpieczeństwie i zaufaniu.

 

Fryzjerstwo to moja pasja, odziedziczona po dziadku, który sam był fryzjerem. Jako doradca czerpię radość z pełnienia roli pomocnika, udzielając porad, ciągle się rozwijając i przekazując zdobytą wiedzę klientom. Moje podejście jest indywidualne, buduję trwałe relacje, czasem nawet przyjacielskie, odwiedzając klientów zawsze z humorem, ale zachowując dobre maniery.

 

Praca z ulubionymi produktami sprawia, że czuję się pewny siebie i swoich wartości. Zaufanie klientów, którym mnie obdarowują, dodaje mi energii i pełni życia. To moje miejsce na ziemi, moje królestwo EKF na Podlasiu, gdzie natura łączy się z profesjonalizmem. Serdecznie zapraszam do odkrywania razem ze mną tego wyjątkowego świata!

bottom of page