top of page
3.png

Jakub
Bodziachowski

  • Facebook

LUBUSKIE, ŚLĄSK, MAŁOPOLSKA

690 004 625

O MNIE

Do pracy w GLYNT Polska namówił mnie starszy przedstawiciel, obiecał mi ciekawą pracę i fajne zarobki. Tak też się okazało. Dodatkowym plusem jest brak monotoni i ciągłe wyzwania!

 

W branży jestem od 2017 i od samego początku pracuję z marką GLYNT. Wyróżniam się normalnym podejściem do ludzi i budowaniem długotrwałych relacji można powiedzieć, że przyjacielskich relacji w biznesie. Każdego klienta traktuje jednakowo. Stawiam na szczerą relację opartą na zaufaniu i wiedzy.


Nigdy nie ,,wciskam" czegoś na siłę i polecam jedynie to, czego jestem pewien. Zadowolony i świadomy klient to dla mnie najważniejszy cel w relacjach biznesowych.


Kiedy moje produkty są widoczne w Twoim salonie, a inni przedstawiciele wiedzą, że nie mają po co wchodzić do tego salonu, uśmiecham się jak dziecko.


Największą satysfakcję z pracy czuję, gdy klienci przyjmują mnie do swojego salonu z uśmiechem na ustach i kiedy stają się bardziej moimi przyjaciółmi niż klientami. Wtedy wiem, że będzie to nie tylko wspaniałą współpraca, ale także znajomość. 

bottom of page