top of page
tło.png

Z miłości do włosów

Piękne, lśniące włosy przy minimalnym wysiłku każdego dnia?

To marzenie jest teraz rzeczywistością, ponieważ produkty

72 Hair zostały opracowane w celu zapewnienia najlepszych rezultatów. 

Twoje włosy mogą być łatwe do rozczesywania, nie będą się puszyć i uzyskają niezbędny blask. 

Nourishing Shampoo

Włosy naturalne, farbowane lub azjatyckie? To jest szampon dla ciebie. Opracowany w celu dodania siły, wilgoci i ostatecznie pomaga zmniejszyć puszenie. Ten luksusowy sprawi, że zakochasz się we włosach po każdym myciu.

Intense Moisture Shampoo

Dla włosów poddanym zabiegom chemicznym lub zniszczonym. Nawilża, przywracając utracony połysk. Delikatna formuła SLS i brak parabenów sprawią, że Twoje włosy znów będą piękne.

Hydrating Conditioner

Głęboko nawilżająca odżywka dla każdego rodzaju włosów. Chroni je i wzbogaca, aby były mocniejsze, bardziej lśniące i łatwiejsze do ułożenia. Chroni je przed słońcem oraz promieniami UVA.

Blow Dry Cream

Do wszystkich rodzajów włosów. Ten wielofunkcyjny krem bez spłukiwania skraca czas suszenia, eliminuje puszenie się i chroni przed uszkodzeniem cieplnym w jednym szybkim kroku. Został profesjonalnie opracowany w celu przywrócenia wilgoci i ochrony włosów przed stylizacją termiczną. 

Repairing Oil

 

Lekki, wielofunkcyjny olejek, który eliminuje puszenie się włosów, pozostawiając włosy gładkie i promienny połysk. Został profesjonalnie opracowany, aby wygładzić puszkę podczas nawilżania, bez tłustego uczucia. Lekką formułę można stosować na mokre lub suche włosy,

Intense Replenishing Mask

Maska dla każdego rodzaju włosów. Intensywny zabieg dla włosów, który pozostawia je gładkie i jedwabiste bez uczucia puszenia. Najlepsze efekty daje przy stosowaniu raz w tygodniu.

Cleansing Shampoo

Łagodny szampon oczyszczający, przygotowujący do usługi 72 Hair. Przeznaczony do każdego typu włosów. Delikatnie oczyszcza, otwiera łuskę włosów i przygotowuje włosy do dalszych zabiegów produktami tej marki.

pHizzy-o-therapy

Stworzona przez fryzjerów, pHrizzy-o-therapy to innowacja w pielęgnacji niesfornych, kędzierzawych, niemożliwych do ułożenia włosów.

bottom of page